Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Super Nintendo World wygląda obłędnie. Szkoda, że nieprędko tam pojedziemy

Strona głównaSuper Nintendo World wygląda obłędnie. Szkoda, że nieprędko tam pojedziemy
30.11.2020 13:19
Super Nintendo World Super Nintendo World
Super Nintendo World
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
bDzdGoZO

4 lutego w Osace ma się otworzyć Super Nintendo World, autorska odpowiedź japończyków na DisneyLand. Pierwsze filmy i zdjęcia pokazują jasno: to trzeba zobaczyć.

bDzdGoZh

O otwarciu Super Nintendo World mówiło się od dawna. Pierwotnie park rozrywki miał wystartować równolegle z Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi 2020, ale te – jak wszystko w tym roku – musiały zostać przesunięte. Nintendo i Universal Studios Japan nie zamierzają jednak czekać do wakacji i planują otworzyć park 4 lutego 2021 r.

Pierwsi szczęśliwcy mieli już okazję zobaczyć, jak park wypada na żywo. Jedną z największych atrakcji ma być tor Mario Kart, wspierany przez rozszerzoną rzeczywistość. Nie wiadomo jeszcze, jak dokładnie będzie wyglądać zabawa, poza tym, że ma przypominać regularny wyścig.

Z relacji wynika, że park nie należy do największych, ale cały czas trwają prace rozszerzające Super Nintendo World. Kolejna powstająca kraina, będzie związana z grą "Donkey Kong".

  • Super Nintendo World
  • Super Nintendo World
  • Super Nintendo World

Nie wiadomo również, jakie restrykcje będą wiązały się z pandemią. Nie będę jednak ukrywał, dałbym dużo, żeby zobaczyć park w akcji. Ale zapewne nieprędko trafi się taka okazja.

bDzdGpaf