Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Wsparcie dla rodziny Piotra "Cooldana" Kuldanka

Strona głównaWsparcie dla rodziny Piotra "Cooldana" Kuldanka
01.12.2020 18:04
Piotr Kuldanek, podcaster, i popularny "Pan Codziennik"Piotr Kuldanek, podcaster, i popularny "Pan Codziennik"
Piotr Kuldanek, podcaster, i popularny "Pan Codziennik"
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
bDzdNIwm

Piotr "Cooldan" Kuldanek zmarł 19 listopada. Teraz przyjaciele podcastera zbierają pieniądze, które będą wsparciem dla najbliższych.

bDzdNIvF

"Piotr zmarł niespodziewanie w wyniku zakażenia wirusem SARS-CoV-2, pozostawiając żonę i córkę pogrążone w głębokim smutku" - czytamy w opisie zbiórki. 

Obecna sytuacja na świecie i w Polsce jest dodatkowym obciążeniem dla rodziny, dlatego my, jego przyjaciele z redakcji, chcemy pomóc wesprzeć jego rodzinę i dać szansę na bezpieczny oraz spokojny powrót do normalności, który już sam w sobie nie będzie przecież łatwy. Chcemy zapewnić rodzinie Piotra finansowe wsparcie, tak bardzo teraz potrzebne

Organizatorzy zbiórki liczą, że zebrane pieniądze pomogą opłacić pogrzeb oraz zabezpieczyć bieżące sprawy codzienne. "Pomóżmy im stanąć na nogi po tym strasznym ciosie" - apelują pomysłodawcy. 

bDzdNIvH

Na koncie zbiórki jest już ponad 15 tys. zł, mimo że organizujący liczyli na 3 tys. zł. Jak zapewniono w opisie, cała kwota wraz z nadwyżką trafi do rodziny. 

Piotr "Cooldan" Kuldanek zmarł 19 listopada. W swoim ostatnim wpisie na Twitterze pokazał zdjęcie pulsoksymetru z dopiskiem: "To z lewej to saturacja. Jak idzie w dół to game over, umierasz".

Potem w komentarzach podzielił się druzgocącą dla niego informacją: "Ale mój Tata już nie miał szczęścia z cyferkami i umarł w sobotę w nocy. I nas załatwiła mini rodzinna impreza, uznaliśmy że prawie wszyscy mieszkamy razem albo pracujemy jakbyśmy mieszkali, więc co nam może się stać? A jednak. Moja głupota niech Wam pomoże lepiej podjąć decyzje".

bDzdNIvN

Piotr "Cooldan" Kuldanek był osobą znaną i szanowaną w branży gier wideo. Znany też jako "Pan Codziennik" oraz szef podcastu "Rozgrywka".

Udostępnij
bDzdNIwD